Ana Sayfa » Lif Modelleri / İKİ KATLI ÇİÇEK LİF YAPILIŞI
0 Yorum 14,338 Görüntülenme 12 Mart 2019

İki Katlı Çiçek Lif Yapılışı

İKİ KATLI ÇİÇEK LİF YAPILIŞI

Hayır dolu huzur dolu güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim sizleri daima huzurlu eylesin. Değişik ve yeni lif modelleri yapılıyor, 2019 lif modelleri arasında yerini alacak, İki Katlı Çiçek Lif Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, yapımı gayet kolay bir model, değişik lif modeli arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Çiçekli Lif Yapımı

Lif modelimiz Tamanne 2019 Lif Modelleri arasında yerini almış, İki Katlı Çiçek Lif Yapılışında taban rengi olarak beyaz kullanılmış, kenar çiçekleri için renkli ipler tercih edilmiş, sizler de aynı şekilde yapabilirsiniz, çiçekleri değişik renklerde rengarenk de yapabilirsiniz, farklı ve güzel olacaktır. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tomurcuk Çiçekli Lif

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 Lif Modelleri içerisinde yer alan, Üç Katlı Yıldız Lif Yapımına da bir göz atın derim.

Tamanne Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Katlı Çiçek Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Katlı Çiçek Lif Yapılışı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com