Ana Sayfa » Örgü Modelleri / İKİ RENKLİ ÇİT ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI
0 Yorum 5,055 Görüntülenme 24 Şubat 2018

İki Renkli Çit Örgü Modeli Yapılışı

İKİ RENKLİ ÇİT ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

Sevgili bayanlar, çok hoş görünen, İki Renkli Çit Örgü Modeli Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, görünüm olarak çok güzel duruyor, ben çok beğendim, birçok örgüde kullanabileceğiniz bir örgü modeli olmuş.

Çit Örgü Modeli Yapımı

İki Renkli Çit Örgü Modeli, dört ve dördün katları, artı üç ilmek olacak şekilde örülüyor. Örgü modelimiz çok zor bir model değil, gayet kolay, eğer iki şiş örmeyi biliyorsanız, sizlerde kolaylıkla bu modelin yapımını kavrayabilirsiniz. Bu örgü modelimizle, patik, çorap, bebek örgüleri, bere, atkı ve aklınıza gelebilecek değişik örgü modelleri yapabilirsiniz, bu tamamıyla hünerli parmaklarınıza kalmış. Her rengin yakışacağı bir örgü modeli olmuş, ben çok beğendim, ayrıca tığ işi bilmeyenler için, iki şiş olması avantaj olmuş. Gayet sıkı duran bir model, kalın iple yaparsanız sıcak tutacak örgüler ortaya çıkacaktır, buna benzer örgü modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayşegülle Örgü Keyfine İki Renkli Çit Örgü Modeli Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İki Renkli Çit Örgü Modeli Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com