Ana Sayfa » Oya Örnekleri / İKİ RENKLİ MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 12,810 Görüntülenme 28 Aralık 2017

İki Renkli Motifli Tığ Oyası Yapımı

İKİ RENKLİ MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok güzel görünen bir tığ oyası ile birlikteyiz, sizlerle İki Renkli Motifli Tığ Oyası Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok hoş olmuş ben çok beğendim, sizlerin de beğeneceğini düşünüyorum.

Motifli Tığ Oyası Modeli

İki Renkli Motifli Tığ Oyası Modelinde, yazmalarda kullanılan en küçük halkanın bir büyüğü kullanılmış. Öncelikle halkımızın kenarına 16 sık iğne yaparak motifimizi yapmaya başlıyoruz, daha sonra zevkinize göre yazma kenarımızın yeşil kısmını yapıyoruz, istediğiniz modelle yeşil kısmını yapabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış, son olarak motiflerimizi yeşil kısım ile birleştiriyoruz, çok hoş olmuş. Bu oya modelini sadece yazmalara değil, mutfak havlusu kenarlarına, boyunlarımızı süsleyen fular kenarlarına da yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Takım olarak yaparak kullanabileceğiniz, İri Dalgalı Örgü Bere Boyunluk Yapımına bir göz atın derim.

Çıtı pıtı çok güzel görünen, İğne Oyası Üç Çiçek Modeli Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Oya ve Dantel Dünyasına İki Renkli Motifli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Çift Renkli Oya Modeli Yapımı

İki Renkli Motifli Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com