Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / İKİ ŞİŞ BONBON ŞEKERİ KIZ ERKEK ÇOCUK BERESİ
0 Yorum 11,234 Görüntülenme 10 Şubat 2019

İki Şiş Bonbon Şekeri Kız Erkek Çocuk Beresi

İKİ ŞİŞ BONBON ŞEKERİ KIZ ERKEK ÇOCUK BERESİ

Eviniz bereketli kalbiniz huzurlu olsun hanımlar. Rabbim bereketi ve huzuru daima sizlerle eylesin. İki şişle çok güzel bere modelleri yapılıyor, çocuk bere modelleri arasında yerini alacak, İki Şiş Bonbon Şekeri Kız Erkek Çocuk Beresi Yapımını sizlerle paylaşıyorum, kış günlerinde sıcak tutacak çok güzel bir model olmuş, iki şişle örmeyi biliyorsanız, çocuklarınız için yapabilirsiniz.

İki Şişle Çocuk Beresi Yapımı

Bere modelimiz Örgü Aşkı Çocuk Bere Modelleri arasında yerini almış, İki Şiş Bonbon Şekeri Kız Erkek Çocuk Beresi Yapımında iki renk ip kullanılmış, alt lastik kısmı 3,5 numara misinalı şişle örülmüş, üst modelli kısmı ise 4 numara şişle örülmüş. Bu modeli rengini değiştirerek kız veya erkek çocuklar için yapabilirsiniz, gayet sıcak tutacak bir model, yumuşak olduğu da görünüyor. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, çocuklarımızın sağlıklı günlerde kullanmaları dileğiyle.

İki Şiş Bonbon Şekeri Bere

Sizlerle önceden paylaştığım Çocuk Bere Modelleri arasında yer alan, Tığ İşi Kukeletalı Bere Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şiş Bonbon Şekeri Kız Erkek Çocuk Beresi Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş Bonbon Şekeri Kız Erkek Çocuk Beresi Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com