Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞ BULMACA KARESİ ÇORAP YAPIMI
0 Yorum 8,904 Görüntülenme 13 Şubat 2019

İki Şiş Bulmaca Karesi Çorap Yapımı

İKİ ŞİŞ BULMACA KARESİ ÇORAP YAPIMI

Her şeyin en güzeli sizlerin olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Çok değişik patik modelleri yapılıyor, 2019 patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şiş Bulmaca Karesi Çorap Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok değişik bir model olmuş, çorap patik modeli seviyorsanız, bu modeli yaparak kullanabilirsiniz.

İki Şiş Çorap Patik Yapımı

Patik modelimiz Örgü Hayatım 2019 Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şiş Bulmaca Karesi Çorap Yapımında renk geçişli oldukça kalın bir ip kullanılmış, sizler patiklik iple de yapabilirsiniz, 3 numara şiş ile örülmüş, 37 ilmek alınarak başlanmış, modelimiz 37- 38 numara ayağa olacak büyüklükte örülmüş, yapımını daha detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şiş Değişik Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Patik Modelleri içerisinde yer alan, Bay Bayan İki Şiş Çorap Patik Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şiş Bulmaca Karesi Çorap Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş Bulmaca Karesi Çorap Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com