Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞ BURGULU BONCUKLU KOLAY PATİK YAPIMI
0 Yorum 15,652 Görüntülenme 13 Mart 2019

İki Şiş Burgulu Boncuklu Kolay Patik Yapımı

İKİ ŞİŞ BURGULU BONCUKLU KOLAY PATİK YAPIMI

Huzur dolu mutluluk dolu güzel günleriniz olsun bayanlar. Rabbim sizleri her zaman huzurlu eylesin. Çok güzel patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şiş Burgulu Boncuklu Kolay Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle çok güzel duruyor, iki şişle örmeyi biliyorsanız, bu modeli sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Burgulu Boncuklu Patik

Patik modelimiz Örgü Aşkı İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şiş Burgulu Boncuklu Kolay Patik Yapımında tek renk ip ve 3 numara şişler kullanılmış, patiğimizin ön kısmı için minik inci boncuklar tercih edilmiş, modelimiz 37 numara ayağa olacak büyüklükte yapılmış, 60 ilmek alınarak başlanmış, daha büyük veya daha küçük yapmak için, 4 ilmek arttırıp eksiltebilirsiniz, yapımını daha detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şiş Boncuklu Kalpli Patik Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şiş Burgulu Boncuklu Kolay Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş Burgulu Boncuklu Kolay Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com