Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞ ÇİÇEKLİ PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 5,220 Görüntülenme 23 Şubat 2018

İki Şiş Çiçekli Patik Yapılışı

İKİ ŞİŞ ÇİÇEKLİ PATİK YAPILIŞI

Hayırlı günler hanımlar, sizlerle çok güzel görünen, İki Şiş Çiçekli Patik Yapılışını paylaşıyorum, yapımı gayet kolay ve kısa sürede bitirebileceğiniz hoş bir patik modeli olmuş, ben çok beğendim sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Çiçek Desenli Patik

İki Şiş Çiçekli Patik Modelinde, 3 numara şişler kullanılmış ve patiklik iple örülmüş, yapımı gayet kolay, iki şiş örmeyi biliyorsanız, Emel Hanım kağıt üzerinde çizerek anlatmış, onunla birlikte kolaylıkla örebilirsiniz. Patik modelimizin renkleri, koyu renk üzerine açık renkler tercih edilmiş, sizler açık renk üzerine koyu renk desenler yaparsanız, çiçekler daha belirgin olacaktır, tabii ki bu sizin zevkinize kalmış, her şekilde çok güzel olacak bir patik modeli olmuş. Kendiniz için veya kızlarınızın çeyizi için de yapabilirsiniz, en son çıkan yeni sezona ait patik örneklerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Emelce Örgülere İki Şiş Çiçekli Patik Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Minik Çiçekli Patik Yapılışı

İki Şiş Çiçekli Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com