Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞ HAROŞALI ÇİZGİLİ PATİK
0 Yorum 14,610 Görüntülenme 22 Ocak 2019

İki Şiş Haroşalı Çizgili Patik

İKİ ŞİŞ HAROŞALI ÇİZGİLİ PATİK

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Bütün güzellikleri Rabbim sizin için nasip eylesin. Değişik ve farklı patik modelleri çıkıyor, 2019 patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şiş Haroşalı Çizgili Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, çizgili modeliyle çok hoş olmuş, ben çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz, bu modeli çeyizlik olarak yapabilirsiniz.

İki Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Örgü Hayatım 2019 Patik Modelleri içerisinde yerini almış, İki Şiş Haroşalı Çizgili Patik Yapımında iki renk ip ve 3 numara şiş kullanılmış, 36- 37 numara ayağa olacak şekilde yapılmış, boğaz kısmı minik inci boncuklarla süslenmiş, çok hoş olmuş, sizler de aynı şekilde süsleyebilirsiniz, dilerseniz bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çizgili Patik Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şiş Kare Örgüden Kolay Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şiş Haroşalı Çizgili Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş Haroşalı Çizgili Patik Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com