Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞ İLE SONBAHAR PATİK MODELİ YAPIMI
0 Yorum 5,774 Görüntülenme 23 Kasım 2018

İki Şiş İle Sonbahar Patik Modeli Yapımı

İKİ ŞİŞ İLE SONBAHAR PATİK MODELİ YAPIMI

Hayırlı ve bereketli günleriniz olsun hanımlar. Rabbim hayrı ve bereketi sizlerle daim eylesin. Kullanışlı ve güzel patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, çok güzel görünen İki Şiş İle Sonbahar Patik Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, gerçekten çok hoş olmuş, yapımı da gayet kolay, iki şişle örmeyi bilenler kolayca yapabilirler.

İki Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şiş İle Sonbahar Patik Modeli Yapımında 2 renk ip kullanılmış, sizler zevkinize göre renkler tercih edebilirsin. Modelimizin yapımı çok kolay iki şiş örmeyi biliyorsanız bir gün içinde tamamlayabilirsiniz, ön kısmı için çok hoş ponpon yapılmış, sizler süsleme yapmadan da kullanabilirsiniz veya farklı şekilde süslemeler yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Renkli Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şiş Yelpaze Patik Yapımına da bakmadan geçmeyin derim, çok beğeni alan bir patik model.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şiş İle Sonbahar Patik Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş İle Sonbahar Patik Modeli Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com