Ana Sayfa » Örgü Modelleri / İKİ ŞİŞ İŞKEMBE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 34,302 Görüntülenme 03 Temmuz 2018

İki Şiş İşkembe Örgü Modeli Yapımı

İKİ ŞİŞ İŞKEMBE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli olsun bayanlar, Rabbim şer olanları sizden uzak hayır olanları yakın eylesin. Klasik ve modası hiç geçmeyen 2 şiş örgü modellerinden olan ve benim çok beğendiğim, İki Şiş İşkembe Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten modeliyle birçok örgüde kullanabileceğiniz, göze çok hoş görünen bir model.

Örgü modelimiz Nesrince Örgüler İki Şiş Örgü Modelleri arasında yerini almış, Çift Şişle İşkembe Örgü Yapımında tek renk ip kullanılmış, sizler dilediğiniz renkleri bu modelde kullanabilirsiniz, her renk bu modele çok yakışacaktır. Örgü modelimizle bebek örgüleri çok hoş olacaktır, dilediğiniz şekilde her örgü türüne bu modeli uygulayabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

İki şişle örmeyi bilmiyorsanız, bu modelin Tığ İşi İşkembe Örgü Modeli Yapımına bakabilirsiniz.

Nesrince Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şiş İşkembe Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş İşkembe Örgü Modeli

İki Şiş İşkembe Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com