Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE BAKLAVA MOTİFLİ PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 11,334 Görüntülenme 08 Şubat 2019

İki Şişle Baklava Motifli Patik Yapılışı

İKİ ŞİŞLE BAKLAVA MOTİFLİ PATİK YAPILIŞI

Hayrın ve bereketin bol olduğu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her gününüzü huzurlu eylesin. Yeni ve değişik patik modelleri yapılıyor, 2019 patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şişle Baklava Motifli Patik Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, değişik ve güzel bir model olmuş, deseni ile çok hoş duruyor, farklı model arayanlar için, güzel bir alternatif olabilir.

Baklava Motifi Patik

Patik modelimiz Örgü Aşkı 2019 Patik Modelleri içerisinde yerini almış, İki Şişle Baklava Motifli Patik Yapılışında iki renk ip ve 3 numara misinalı şiş kullanılmış, modelimiz 37 numara ayağa olacak büyüklükte yapılmış, 61 ilmek alınarak boğaz kısmından başlanarak örülmüş, nasıl yapacağınız detaylı şekilde videomuzda anlatılıyor, izleyerek görebilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzur dolu günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şiş Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şişle Rengarenk Çizgili Torba Patik Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Baklava Motifli Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Baklava Motifli Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com