Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / İKİ ŞİŞLE BEBEK ÇORAP YAPIMI
0 Yorum 7,206 Görüntülenme 23 Şubat 2019

İki Şişle Bebek Çorap Yapımı

İKİ ŞİŞLE BEBEK ÇORAP YAPIMI

Sağlık mutluluk ve güzellik dolu günleriniz olsun bayanlar. Rabbim her işinizi güzel eylesin. Çok harika bebek patik modelleri yapılıyor, iki şiş bebek patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şişle Bebek Çorap Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı çok kolay ve çok güzel görünen bir model olmuş, bu modeli başlayınca hemen bitirebilirsiniz.

Kolay Bebek Çorap Yapımı

Bebek patik modelimiz Şeymanın Örgü Modelleri İki Şiş Bebek Patikleri arasında yerini almış, İki Şişle Bebek Çorap Yapımında iki renk ip kullanılmış, 3,5 numara şişle örülmüş, 0- 1 yaş bebeklere olacak büyüklükte örülmüş, 18 ilmek alınarak başlanmış, daha büyük yapmak isterseniz ilmek sayısını artırabilirsiniz. Bu modeli renklerini değiştirerek kız veya erkek bebekler için yapabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin sağlıklı günlerde kullanmaları dileğiyle.

Bebek Çorap Patik Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Bebek Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şişle Kolay Pirinç Örgü Bebek Patik Yapımına da bir bakın derim.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Bebek Çorap Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Bebek Çorap Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com