Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE BURGULU İNCİLİ BOT PATİK YAPIMI
0 Yorum 13,910 Görüntülenme 26 Aralık 2018

İki Şişle Burgulu İncili Bot Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE BURGULU İNCİLİ BOT PATİK YAPIMI

Sağlıklı ve huzurlu günleriniz olsun bayanlar. Rabbim sağlığınızı ve huzurunuzu daim eylesin. Çok harika patik modelleri yapılıyor, 2019 iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, çok güzel görünen İki Şişle Burgulu İncili Bot Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten harika bir model olmuş, ben çok beğendim, çeyizlik olarak yapılabilir, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Burgulu Patik Yapımı

Patik modelimiz Maviden Örgüler 2019 İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, İki Şişle Burgulu İncili Bot Patik Yapımında tek renk ip kullanılmış, 17 ilmek alınarak uç kısmından başlanmış, modelimiz 39- 40 numara ayağa olacak şekilde yapılmış, daha küçük veya daha büyük nasıl yapacağınız videomuzda detaylı şekilde anlatılmış, sizler de izleyerek görebilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İncili Patik Yapımı

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, 2019 Yeni İki Şiş Bot Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Maviden Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Burgulu İncili Bot Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Burgulu İncili Bot Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com