Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE ÇİÇEK SÜSLEMELİ BABET YAPIMI
0 Yorum 7,816 Görüntülenme 04 Mart 2019

İki Şişle Çiçek Süslemeli Babet Yapımı

İKİ ŞİŞLE ÇİÇEK SÜSLEMELİ BABET YAPIMI

Mutluluk ve huzur dolu güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu her zaman daim eylesin. Değişik ve farklı patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şişle Çiçek Süslemeli Babet Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı çok kolay bir model olmuş, başlayınca birkaç saatte bitirebilir ve hemen kullanabilirsiniz.

İki Şişle Kolay Babet Yapımı

Patik modelimiz Şeymanın Örgü Modelleri İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Çiçek Süslemeli Babet Yapımında iki renk ip kullanılmış, 3,5 numara şişle örülmüş, 37- 38 numara ayağa olacak büyüklükte yapılmış, yapımı çok kolay, örgüye yeni başlayanlar bile bu modeli yapabilirler, modelimiz bittikten sonra üzerine çiçek süslemeleri yapılarak birleştirilmiş, değişik ve güzel olmuş. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çiçek Süslemeli Babet Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini alan, İki Şiş El Örgüsü Babet Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Çiçek Süslemeli Babet Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Çiçek Süslemeli Babet Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com