Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE ÇOK GÜZEL BONCUKLU PATİK YAPIMI
0 Yorum 8,168 Görüntülenme 19 Şubat 2019

İki Şişle Çok Güzel Boncuklu Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE ÇOK GÜZEL BONCUKLU PATİK YAPIMI

Kalbinizden huzur yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Rabbim sizleri daima mutlu eylesin. Çok harika patik modelleri yapılıyor, 2019 patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şişle Çok Güzel Boncuklu Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel görünen bir model olmuş, yapımı da gayet kolay, iki şişle örmeyi biliyorsanız, kısa sürede bitirebileceğiniz bir model.

İki Şişle Boncuklu Patik

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Çok Güzel Boncuklu Patik Yapımında 2 renk ip kullanılmış, 3 milimlik şişle örülmüş, ön kısmı için boncuklar kullanılmış, modelimiz 37- 38 numara ayağa olacak büyüklükte yapılmış, 54 ilmek alınarak başlanmış, daha büyük veya daha küçük yapmak isterseniz 2 ilmek eksiltip arttırabilirsiniz. Bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şiş Kolay Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şişle Çok Kolay Farklı Patik Yapımına da bir bakın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Çok Güzel Boncuklu Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Çok Güzel Boncuklu Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com