Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE ÇOK KOLAY BOT PATİK YAPIMI
0 Yorum 14,959 Görüntülenme 21 Ocak 2019

İki Şişle Çok Kolay Bot Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE ÇOK KOLAY BOT PATİK YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzuru ve hayrı sizlerin üzerinizden hiç eksik eylemesin. Çok harika patik modelleri yapılıyor, 2019 iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şişle Çok Kolay Bot Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, gerçekten çok güzel olmuş, modeliyle ve yapımının kolaylığıyla dikkat çekiyor.

İki Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Çok Kolay Bot Patik Yapımında 3 milimlik şiş ve iki renk ip kullanılmış, sizler zevkinize göre değişik renklerde yapabilirsiniz, 37- 38 numara ayağa olacak şekilde örülmüş, 95 ilmek ile başlanmış, daha büyük veya daha küçük yapmak isterseniz, 3 ilmek arttırıp azaltmanız yeterli olacaktır. Bu modeli çeyizlik olarak yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzurlu ve hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şiş Bot Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şiş Kelebek Modeli Bot Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Çok Kolay Bot Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Çok Kolay Bot Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com