Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE ÇOK KOLAY PATİK YAPIMI
0 Yorum 68,490 Görüntülenme 20 Kasım 2018

İki Şişle Çok Kolay Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE ÇOK KOLAY PATİK YAPIMI

Gününüz mutluluk ve huzur dolu olsun hanımlar. Rabbim daima sizleri hep mutlu eylesin. Yeni patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, yeni sezon patik modelleri arasında yerini alacak, ayağınızda çok güzel duracak İki Şişle Çok Kolay Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı iki şiş biliyorsanız gayet kolay bir model, iki şişle olduğu için çabuk ilerleyen ve kısa sürede bitirebileceğiniz bir model olmuş.

Çift Şiş Kolay Patik Yapımı

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 Patik Modelleri içerisinde yerini almış, İki Şişle Çok Kolay Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, beyaz ve yeşil renk tercih edilmiş, çok güzel olmuş, sizler gönlünüze göre dilediğiniz renkleri kombin edebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Patik modelimiz esnek bir model olmuş, 36- 37- 38 numara ayaklara rahatlıkla olacaktır, daha büyük veya daha küçük yapmak isterseniz, örnek sayılarını değiştirebilirsin. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde mutlulukla kullanın inşAllah.

Kolay Patik Modeli

Sizlerle önceden paylaşmış olduğum İki Şişle Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şişle Nohut Örgü Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Çok Kolay Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Çok Kolay Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com