Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE FİYONKLU PATİK YAPIMI
0 Yorum 6,922 Görüntülenme 09 Aralık 2018

İki Şişle Fiyonklu Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE FİYONKLU PATİK YAPIMI

Evinizden bereket ve huzur hiç eksik olmasın. Rabbim huzurunuzu daim eylesin. Değişik ve güzel patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, çok güzel görünen İki Şişle Fiyonklu Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, yapımı gayet kolay, iki şişle örmeyi biliyorsanız, kısa sürede yapabileceğiniz bir model.

Fiyonklu Patik Modeli

Patik modelimiz Örgü Ayakkabıda Sanat İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, çok hoş görünen İki Şişle Fiyonklu Patik Yapımında 3,5 numara şiş ve patiklik ip kullanılmış, modelimize 100 ilmek alınarak başlanmış, 37 numara ayağa uygun olacak şekilde yapılmış, nasıl yapıldığını ve daha büyük veya küçük yapmak için ne yapacağınızı videomuzda detaylı şekilde görebilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kolay Fiyonklu Patik

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şiş Kolay Bot Patik Yapımına da kesinlikle bakmanızı öneririm.

Örgü Ayakkabıda Sanat Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Fiyonklu Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Kolay Patik Yapımı

İki Şişle Fiyonklu Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com