Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE İKİ RENKLİ ÇOK KOLAY PATİK YAPILIŞI
1 Yorum 42,587 Görüntülenme 12 Aralık 2018

İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapılışı

İKİ ŞİŞLE İKİ RENKLİ ÇOK KOLAY PATİK YAPILIŞI

Sağlıklı ve huzurlu günleriniz olsun bayanlar. Rabbim huzurunuzu ve sağlığınızı daim eylesin. İki şişle güzel patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, çok hoş görünen İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz çok güzel olmuş, iki şişle örmeyi biliyorsanız hemen kolaylıkla yapabilirsiniz.

İki Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Örgü Aşkı İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapılışında adından da anlaşılacağı üzere iki renk ip kullanılmış, sizler zevkinize göre dilediğiniz renkleri kombin edebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Patik modelimiz 37 numara ayağa olacak şekilde yapılmış, büyüklüğünü ayarlamak çok kolay, örnek sayılarını artırarak veya eksilterek kolaylıkla daha büyük veya daha küçük yapabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kolay Patik Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şiş Ajurlu Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(1) Yorum Yapılmış
Judy • 25 Şubat 2019, 20:27
Merhaba, Mor iki şiş patik için kalıbını seviyorum. Sizinle iletişim kurmak için Google Translate'i kullanıyorum. Deseni yazılı olarak almak mümkün mü, böylelikle ingilizceyi tercüme etmeye çalışabilir miyim? Videoyu izlemeye çalıştım ama doğru alamıyorum. Şimdiden teşekkürler!
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com