Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE KALEM PATİK YAPIMI
0 Yorum 7,706 Görüntülenme 27 Kasım 2018

İki Şişle Kalem Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE KALEM PATİK YAPIMI

Gününüz hayırlı ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en hayırlısını sizler için nasip eylesin. İki şişle güzel patik modelleri yapıyor, 2019 iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, sade ve güzel görünen İki Şişle Kalem Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz gayet sade ve hoş olmuş, iki şişle örülerek yapıldığı için kısa sürede yaparak kullanabilirsiniz.

İki Şiş Patik Yapımı

Patik modelimiz Şeymanın Örgü Modelleri 2019 Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Kalem Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, renk olarak sizler zevkinize uygun değişik renkleri kombin edebilirsiniz, her şekilde her renk çok güzel olacaktır. Patik modelimizin yapımı gayet kolay, iki şişle örmeyi biliyorsanız kısa sürede modeli tamamlayabilirsiniz, dilerseniz hediye olarak da yapabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kolay Patik Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şiş Kolay Bot Patik Yapımına da kesinlikle bakın derim, çok beğeni alan bir model.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Kalem Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Kalem Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com