Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE KOLAY HAROŞA BEBEK BOTU YAPILIŞI
0 Yorum 2,532 Görüntülenme 09 Ocak 2019

İki Şişle Kolay Haroşa Bebek Botu Yapılışı

İKİ ŞİŞLE KOLAY HAROŞA BEBEK BOTU YAPILIŞI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her güzelliği sizler için nasip eylesin inşAllah. Çok güzel bebek patik modelleri yapılıyor, 2019 bebek patik modelleri arasında yerini alacak, çok hoş görünen İki Şişle Kolay Haroşa Bebek Botu Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz gerçekten çok güzel olmuş, bebeklerinizin ayağını sıcacık saracak üşütmeyecek bir model olmuş.

İki Şiş Bebek Botu Yapımı

Bebek patik modelimiz Örgü Aşkı 2019 Bebek Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Kolay Haroşa Bebek Botu Yapılışında iki renk ip kullanılmış, sizler kız veya erkek bebek için farklı renklerle yapabilirsiniz, 3 numara şiş ile örülmüş, 40 ilmek alınarak taban kısmından başlanmış, nasıl yapıldığını daha ayrıntılı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel ve sağlıklı günlerde bebeklerinizin kullanmaları dileğiyle.

Kolay Bebek Botu Modeli

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum 2019 Bebek Patik Modelleri arasında yerini alan, Tığ İşi Tüylü Bebek Botu Yapılışına da bakmanızı tavsiye ederim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Kolay Haroşa Bebek Botu Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Kolay Haroşa Bebek Botu Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com