Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE KOLAY VE GÜZEL ÇORAP YAPIMI
0 Yorum 7,090 Görüntülenme 05 Aralık 2018

İki Şişle Kolay Ve Güzel Çorap Yapımı

İKİ ŞİŞLE KOLAY VE GÜZEL ÇORAP YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun bayanlar. Rabbim her gününüzü güzel eylesin. Yepyeni harika patik modelleri yapılıyor, 2019 iki şiş çorap patik modelleri içerisinde yer alacak, çok hoş görünen İki Şişle Kolay Ve Güzel Çorap Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok farklı ve güzel bir model olmuş, ben çok beğendim, kış günlerinde ayağı saracak sıcak tutacak üşütmeyecek bir patik modeli olmuş.

İki Şişle Çorap Yapımı

Çorap patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Kolay Ve Güzel Çorap Yapımında 3.5 numara şiş kullanılmış, 80 ilmek alınarak başlanılmış, renk olarak kırmızı ve beyaz renkler seçilmiş, sizler zevkinize göre farklı renklerle yapabilirsiniz, dilerseniz çocuklarınız için de yaparak ayaklarının üşümemesini sağlayabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 Çorap Patik Modelleri arasında yer alan, Tığ İşi Yün Çorap Yapımına da bir göz atın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Kolay Ve Güzel Çorap Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Kolay Ve Güzel Çorap Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com