Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE ÜÇ YAPRAKLI PATİK MODELİ YAPIMI
1 Yorum 23,737 Görüntülenme 01 Ocak 2019

İki Şişle Üç Yapraklı Patik Modeli Yapımı

İKİ ŞİŞLE ÜÇ YAPRAKLI PATİK MODELİ YAPIMI

Evinizden huzuru kalbinizden mutluluğu Rabbim hiç eksik eylemesin. Çok güzel patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, modeliyle çok güzel görünen İki Şişle Üç Yapraklı Patik Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, gerçekten çok güzel olmuş, iki şişle örmeyi biliyorsanız sizler de yaparak kullanabilirsiniz, çeyizlik olarak da yapılabilir.

İki Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Örgü Hayatım İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Üç Yapraklı Patik Modeli Yapımında patiklik iple örülmüş, 36- 37 numara ayağa uygun olacak şekilde yapılmış, boğaz kısmından başlanarak örülmüş, nasıl yapıldığını detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsin. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Üç Yapraklı Patik Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, Gümüş Boncuklu İki Şiş Patik Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Üç Yapraklı Patik Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Üç Yapraklı Patik Modeli Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(1) Yorum Yapılmış
patrizia • 16 Ocak 2019, 04:48
Mi piacciono tanto bravissima ma purtroppo io parlo solo italiano non conosco le lingue e non capisco la tua nazionalità ciao
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com