Ana Sayfa » Oya Örnekleri / İNCİLİ KÜÇÜK KALPLER TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,934 Görüntülenme 20 Mayıs 2018

İncili Küçük Kalpler Tığ Oyası Yapımı

İNCİLİ KÜÇÜK KALPLER TIĞ OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı huzurlu olsun hanımlar, Rabbim sizler için hayırlı olacak dualarınızı daima kabul eylesin. Değişik ve farklı tığ oyası modelleri çıkmaya devam ediyor, incili tığ oyası modelleri içerisinde yer alacak, çok güzel görünümlü İncili Küçük Kalpler Tığ Oyası Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, gerçekten çok harika olmuş, rengiyle ve duruşuyla çok güzel görünüyor, çeyizlik olarak yapabilirsiniz.

İncili Kalpler Oya Modeli

Bu güzel tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Tığ Oyaları arasında yerini almış. İncili Kalpler Oya Modelinde iki renk ip kullanılmış ve beyaz inciler tercih edilmiş, sizler eğer oya modelini farklı renklerde yapmak isterseniz, incinin rengini farklı renklerde yapabilirsiniz, daha değişik ve farklı olacaktır, bu güzel tığ oyası modelimizi yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaştığım İncili Oya Modelleri arasında yer alan, İncili Fiyonklu Fıstık Oyası Yapımına da kesinlikle bakın derim, değişik ve güzel bir tığ oyası modeli.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İncili Küçük Kalpler Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İncili Küçük Kalpler Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com