Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri / İŞLEMELİ 2 YAŞ BEBEK YELEĞİ YAPIMI
0 Yorum 7,257 Görüntülenme 09 Ağustos 2018

İşlemeli 2 Yaş Bebek Yeleği Yapımı

İŞLEMELİ 2 YAŞ BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli olsun hanımlar, Rabbim her gününüzü huzurlu ve hayırlı eylesin. Bebeklerimiz için el işiyle harikalar yapılmaya devam ediliyor, tığ işi bebek yelek modelleri içerisinde yer alacak, çok hoş görünümlü İşlemeli 2 Yaş Bebek Yeleği Yapımını sizlerle paylaşıyorum, üzerine yapılan işleme modeli çok hoş olmuş ben çok beğendim, umuyorum ki sizler de benim gibi beğenirsiniz.

İşlemeli Yelek Yapımı

Bebek yeleği modelimiz Nagiş İle El İşi Dünyası Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri içerisinde yerini almış. İşlemeli Tığ İşi Bebek Yeleği Yapımında kırmızı ve beyaz renkli ipler kullanılmış, sizler zevkinize göre farklı renkler de yapabilir, kız veya erkek bebeklerinize giydirebilirsiniz. Modelimiz 2 yaş bebeklere olacak büyüklükte yapılmış, dilerseniz örnek sayılarını arttırarak daha büyük bebekler için de yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, bebeklerinizin güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

İşlemeli 2 Yaş Yelek Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım işlemeli bebek yeleği modelleri içerisinde yer alan, görünümü farklı İşlemeli Bebek Yeleği Yapımına da bakabilirsiniz.

Nagiş İle El İşi Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İşlemeli 2 Yaş Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İşlemeli 2 Yaş Bebek Yeleği Yapımı Video 1İşlemeli 2 Yaş Bebek Yeleği Yapımı Video 2
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com