Ana Sayfa » Patik Modelleri / İŞLEMELİ PATİK AYAKKABI YAPIMI
0 Yorum 5,890 Görüntülenme 18 Şubat 2018

İşlemeli Patik Ayakkabı Yapımı

İŞLEMELİ PATİK AYAKKABI YAPIMI

Gününüz hayırlı olsun bayanlar, görünümü çok güzel ve ayaklarınıza çok yakışacağını düşündüğüm, İşlemeli Patik Ayakkabı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok harika bir şey ortaya çıkmış, evde kullanabileceğiniz, hatta yaz günlerinde dışarıda bile kullanabileceğiniz, harika bir patik ayakkabı modeli olmuş.

Ayakkabı Patik Yapımı

İşlemeli Patik Ayakkabı Modeli, hazır ayakkabı tabanı üzerine işlenerek yapılmış, ayakkabı tabanının kenarlarından birer santim aralıkla delinmiş ve Emel Hanım 3 numara tığ ile işlemiş, sizler elinize yatkın olduğunu düşündüğünüz tığ ile yaparsanız daha güzel olacaktır. Üzerinin işlemesini iğne iplikle işleyerek, sonradan üzerine yapıyoruz, modelimizin yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız hiç zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, sizlerle daha önceden paylaşmış olduğum işlemeli patik ayakkabı yapımına da bakabilirsiniz, buna benzer patik ayakkabı modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Emelce Örgülere İşlemeli Patik Ayakkabı Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İşlemeli Ayakkabı Patik Yapımı


İşlemeli Ayakkabı Patik Yapılışı

İşlemeli Patik Ayakkabı Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com