Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / KADİFE İPTEN PÜSKÜLLÜ BEBEK BOTU YAPIMI
0 Yorum 21,821 Görüntülenme 20 Aralık 2017

Kadife İpten Püsküllü Bebek Botu Yapımı

KADİFE İPTEN PÜSKÜLLÜ BEBEK BOTU YAPIMI

Merhaba hanımlar, çok şeker ve güzel olan bebeklerimizin ayağını sıcacık tutacak, Kadife İpten Püsküllü Bebek Botu Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş tıpkı ayakkabı gibi duruyor, çok yumuşak hiç üşütmeyecek bir modele benziyor.

Kadife İple Püsküllü Patik

Kadife İpten Püsküllü Bebek Botu Yapımında, kadife ipimiz kalın olduğu için hem işlemesi zevkli oluyor, hem de kısa zamanda modelimizi bitirebiliyoruz, 4 numara tığ kullanılmış, kadife ipimizi seçerken kaliteli olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederim. Modelimize 10 zincir çekerek tabanı ile başlıyoruz, 6 ay bebekler için olabilir, sizler isterseniz bebeğinizin ayağına göre zincir sayısını arttırıp eksiltebilirsiniz, hatta isterseniz kendiniz için bile yapabilirsiniz, tabanını işledikten sonra, kenarlarını işleyerek devam ediyoruz, son olarak kenar püsküllerini yaparak modelimizi bitiriyoruz. Rengini erkek veya kız için zevkinize göre yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok güzel ve salaş duran, İspanyol Kollu İki Renkli Bluz Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Zarif ve çıtı pıtı görünen, İğne Oyası Kirpikli Çiçek Modeli Yapımına bir göz atın derim.

Kadife İpten Püsküllü Bot Tabanı

Örgü Tube e Kadife İpten Püsküllü Bebek Botu Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kadife İpten Püsküllü Bebek Botu Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com