Ana Sayfa » Örgü Modelleri / KAĞIT İPLE ÇANTA YAPIMI
0 Yorum 14,929 Görüntülenme 02 Nisan 2018

Kağıt İple Çanta Yapımı

KAĞIT İPLE ÇANTA YAPIMI

Sevgili hanımlar, yaz günlerinin iyice yaklaştı ve havaların iyice ısındığı bugünlerde, içimiz cıvıl cıvıl oluyor, yuvanızın da bu yaz günleri gibi cıvıl cıvıl olması dileğiyle, yaz günlerinde kullanabileceğiniz, yazlık örgü çanta modelleri arasında yerini alacak, Kağıt İple Çanta Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, tam bir örgü yazlık çanta modeli olmuş, dilerseniz bu çanta modelini plaj çantası olarak da kullanabilirsiniz.

Benim çok beğendiğim, Hobimmodam Örgü 2018 Çanta Modelleri içinde yer alan, Kağıt İple Çanta Yapılışı göründüğü kadar zor değil, tığ işi ile olması yapımını kolaylaştırıyor, çanta modelimiz de 3mm tığ kullanılmış, tek renk iple örülmüş, örme aşaması bittikten sonra içine astar dikilmiş, bu şekilde gayet kullanışlı bir çanta modeli olmuş. Tığ işi çanta modelleri oldukça gösterişli ve güzel oluyor, son olarak askısını da birleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Biz hanımların elinden hiçbir şey kurtulmuyor, sizlerin de bu güzel çanta modelini yapacağınızı düşünüyorum, şimdiden kolay gelsin.

Bir kaç ay önce sizlerle Kağıt İple Yapılan Çanta Modelleri arasında yerini alan, Örgü Kağıt İple Boncuklu Çanta Yapımı Videosunu paylaşmıştım, o modelimize de bakarak fikir edinebilirsiniz.

Hobimmodam Örgüye bizler için anlatmış olduğu Kağıt İple Çanta Nasıl Yapılır? videosu için çok teşekkür ederiz.

Örgü Çanta Astar Yapımı

Kağıt İple Çanta Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com