Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / KALE DUVARI İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 9,118 Görüntülenme 23 Şubat 2018

Kale Duvarı İğne Oyası Modeli Yapımı

KALE DUVARI İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Merhaba bayanlar, değişik çıtı pıtı bir iğne oyası modeliyle birlikteyiz, sizlerle Kale Duvarı İğne Oyası Modeli Yapımını paylaşıyorum, çok değişik bir model olmuş, görünüm olarak kale duvarının üst kısmını andırdığı için, ben adına kale duvarı dedim.

Değişik İğne Oyası

Kale Duvarı İğne Oyası Modelinde, önceden zürafamızı yaptığımız yazma kenarımızın, yeşil kısmını yaparak başlıyoruz, daha sonra renkli motiflerimizi yapıyoruz, bu şekilde yaparak devam ediyoruz. Vereceğiniz aralığı gönlünüze göre ayarlayabilirsiniz, çok değişik rengarenk iğne oyası modeli olmuş, yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, fular kenarına da, mutfak havlusu kenarına da, çok güzel olacaktır, tek renk yazmalara rengarenk yapabilirsiniz veya desenli yazmaların içinde bulunan renklere uyumlu şekilde yapabilirsin. Küçük olduğu için yapımı kolay ve kısa sürede bitirebileceğiniz bir iğne oyası modeli, buna benzer ve çok zarif iğne oyalarını hünerli parmaklarda bulabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Marifetli Ellere Kale Duvarı İğne Oyası Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Yapımı


Renkli İğne Oyası Modeli

Kale Duvarı İğne Oyası Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com