Ana Sayfa » Lif Modelleri / KALP MOTİFLİ KARE LİF YAPIMI
0 Yorum 6,576 Görüntülenme 16 Mart 2018

Kalp Motifli Kare Lif Yapımı

KALP MOTİFLİ KARE LİF YAPIMI

Kalpli lif modelleri bence çok güzel oluyor, sizlerle birkaç gün önce yuvarlağını paylaşmış olduğum kalpli lif modelinin, şimdi ise Kalp Motifli Kare Lif Yapımını paylaşıyorum, çok hoş olmuş, tam bir çeyizlik lif modeli olmuş.

Kalp Motifli Lif Yapımı

Kalp Motifli Kare Lif Yapımında, 3 numara 1.7mm tığ kullanılmış ve iki renk iple yapılmış, sizler daha değişik olsun isterseniz, her kalp motifini farklı renklerde yapabilirsiniz, öyle de değişik olacaktır. Lif modelimize öncelikle taban kısmını işleyerek başlıyoruz, daha sonra kalp motiflerimizi yaparak üzerine birleştiriyoruz, yapımı gayet kolay, kalp motiflerinin nasıl yapıldığını ayrı bir video olarak aşağıda bulabilirsiniz. Motifler inci boncuklarla süslenmiş, sizler daha farklı boncuklarla da süsleyebilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış, kızlarımızın çeyizi içinde harika bir parça olabilir. Her geçen gün sizlerle daha farklı lif modellerini paylaşmaya özen gösteriyorum, umuyorum ki beğeniyorsunuzdur, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Şeymanın Örgü Modellerine Kalp Motifli Kare Lif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kalp Motifli Kare Lif Nasıl Yapılır

Kalp Motifli Kare Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com