Ana Sayfa » Lif Modelleri / KALP MOTİFLİ KOLAY LİF YAPIMI
0 Yorum 13,140 Görüntülenme 22 Temmuz 2018

Kalp Motifli Kolay Lif Yapımı

KALP MOTİFLİ KOLAY LİF YAPIMI

Huzur dolu, mutluluk dolu günleriniz olsun bayanlar, Rabbim yüzünüzden gülümsemeyi evinizden huzuru eksik eylemesin. Sizlerle yeni farklı ve güzel olan lif modellerini paylaşmaya devam ediyorum, kolay lif modellerinden olacak ve aynı zamanda güzel olan, Kalp Motifli Kolay Lif Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, modelimizin yapımı çok kolay, daha önceden lif modeli işlediyseniz bu modeli de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kalp Motifli Lif Modeli

Lif modelimiz Şeymanın Örgü Modelleri 2018 Lif Modelleri arasında yerini almış. Motifli Kolay Lif Yapımında iki renk ip kullanılmış, önce kalp şeklinde 4 adet motif yapılmış, daha sonra bu motifler birleştirilerek lifimiz oluşturulmuş, orta kısmını süslemek amacıyla puf çiçek yapılarak dikilmiş, gayet hoş olmuş, sizlerde kolaylıkla bu modeli yapabilirsiniz, şimdiden kolay gelsin.

Bu modelin daha farklı bir versiyonu olan, Tığ İşi Kolay Lif Yapımına da kesinlikle bakın derim.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kalp Motifli Kolay Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kalp Motifli Kolay Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com