Ana Sayfa » Lif Modelleri / KALP MOTİFLİ LİF YAPILIŞI
0 Yorum 11,382 Görüntülenme 12 Mart 2018

Kalp Motifli Lif Yapılışı

KALP MOTİFLİ LİF YAPILIŞI

Kalp lif modeli olan, değişik görünümlü çok hoş beğeneceğinizi düşündüğüm, Kalp Motifli Lif Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel olmuş, kalpli lif modellerini ben çok seviyorum, bu lif modeli çok değişik ve çok hoş görünüyor.

Kalp Motifi Yapımı

Kalp Motifli Lif Yapılışında, 3 numara 1.7mm tığ kullanılmış, ip olarak iki renk ip kullanılmış ve kalp motiflerinin üzerini süslemek için inci boncuklar kullanılmış, dilerseniz farklı renklerde kalp motifleri yaparak, bu lif modelini rengarenk yapabilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış. Modelimiz orta kısmından başlanarak işleniyor, altıgen olacak şekilde yapılıyor, kalp motiflerimiz sonradan işlenerek üzerine birleştiriliyor, kalp motiflerimizin nasıl yapıldığını ayrı bir video olarak aşağıda bulabilirsiniz. Çok değişik ve güzel bir lif modeli olmuş, çeyizlik olarak yaparak, kızlarınızın çeyizine kaldırabilirsiniz, buna benzer süslü ve değişik lif modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kalp Motifli Lif Modeli

Şeymanın Örgü Dünyasına Kalp Motifli Lif Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kalp Motifli Lif Yapılışı VideoKalp Motifi Yapılışı Video
Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com