Ana Sayfa » Örgü Modelleri / KALPTEN KALBE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 4,585 Görüntülenme 07 Mayıs 2018

Kalpten Kalbe Örgü Modeli Yapımı

KALPTEN KALBE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun bayanlar, Rabbim şerleri sizden uzak, hayırları yakın eylesin. Değişik ve güzel örgü modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, 2018 tığ işi örgü modelleri arasında yer alacak, Kalpten Kalbe Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çift şiş örmeyi bilmeyenler için, tığ işi işleyenler için güzel bir örgü modeli olabilir, değişik türde örgülere uygulayabilirsiniz.

Kalpli Örgü Modeli

Bu örgü modelimiz Örgücü Şirin Tığ İşi Örgü Modelleri arasında yerini almış. Kalpli Örgü Modelimizle bebek battaniyesi veya kırlent yapılabilir, değişik örgülere uygulamak sizin hünerli parmaklarınıza kalıyor, her şekilde çok güzel olacak bir örgü modeli, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanın.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum Tığ İşi Örgü Modelleri arasında yerini alan, Tığ İşi Fıstıklı Örgü Modeli Yapımına kesinlikle bakın derim, çok farklı bir örgü modeli.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kalpten Kalbe Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kalpten Kalbe Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com