Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / KANATLI YELPAZE İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,388 Görüntülenme 23 Temmuz 2018

Kanatlı Yelpaze İğne Oyası Yapımı

KANATLI YELPAZE İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz bereketli ve huzurlu olsun, Rabbim evinizden bereketi ve huzuru hiç eksik eylemesin. Bir sanat gibi işlenen iğne oyası modelleri gerçekten çok harika oluyor, sizlerle küçük iğne oyası modellerinden olacak, çıtı pıtı çok güzel Kanatlı Yelpaze İğne Oyası Yapımını paylaşıyorum, hem küçük, hem güzel, hem de yapımı gayet pratik bir iğne oyası modeli olmuş.

İğne oyası modelimiz Marifet Eller 2018 İğne Oyaları içerisinde yerine almış. Yelpaze Modeli İğne Oyası Yapımında öncelikle yeşil renk olan kanat kısmını işliyoruz, daha sonra yelpaze modelimizi kanat üzerine yapıyoruz, yapımı kısa süren bir model olmuş, sizlerde iğne oyası işlemeli biliyorsanız kısa sürede yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım yelpaze iğne oyası modelleri içerisinde yer alan, Üçlü Yelpaze İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kanatlı Yelpaze İğne Oya Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yelpaze İğne Oyası Modeli

Kanatlı Yelpaze İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com