Ana Sayfa » Örgü Modelleri / KARDELEN BATTANİYE MOTİFİ YAPIMI
0 Yorum 6,087 Görüntülenme 06 Şubat 2018

Kardelen Battaniye Motifi Yapımı

KARDELEN BATTANİYE MOTİFİ YAPIMI

Sevgili bayanlar, yapımı çok değişik ve çok güzel görünen, Kardelen Battaniye Motifi Yapımını sizlerle paylaşıyorum, harika bir motif modeli olmuş, motifle yapılabilecek birçok örgü modelinde kullanabilirsiniz.

Kardelen Motif Yapımı

Kardelen Battaniye Motifi Yapımında, 3.5mm tığ kullanılmış, modelimizin yapımı çok değişik, en dış kısmında işlenerek başlanıyor, 80 zincir çekerek modelimize başlıyoruz, yapımını Örgücü Şirinin videolu anlatımıyla anlayabilirsiniz. Tığ işi biliyorsunuz, bu modeli de kolaylıkla yapabilirsiniz, boyut olarak 12 santim civarında, sizler isterseniz örnek sayısını artırarak daha büyük de yapabilirsiniz. Motif modelimizi battaniye olarak, yatak örtüsü olarak, kırlent olarak, hatta motifli yelek bile yapabilirsin, bu tamamıyla hünerli parmaklarınıza kalmış. Renkleri çok güzel olmuş, sizler her motifi farklı renklerde de yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, bu ve buna benzer motifli battaniye modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kış soğuklarında ayağınızı sıcak tutacak, İki Şiş Çizgili Patik Yapımına bir bakın derim.

Modeliyle çok güzel görünen, Ananas Şal Modeli Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Tığ İşi Kardelen Motif

Örgücü Şirine Kardelen Battaniye Motifi Yapımı Detaylı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kardelen Battaniye Motifi Nasıl Yapılır

Kardelen Battaniye Motifi Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com