Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / KARDELEN ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 11,427 Görüntülenme 30 Haziran 2018

Kardelen Çiçeği İğne Oyası Yapımı

KARDELEN ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun bayanlar, Rabbim şer olanları sizden uzak hayır olanları yakın eylesin. Değişik ve güzel çiçekli iğne oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, yine bunlardan bir tanesi olan ve görünce çok hoşunuza gidecek Kardelen Çiçeği İğne Oyası Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, gerçekten çok hoş duruyor, her zamanki gibi iğne oyasının zarifliği bu modelde hissediliyor.

Kardelen İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Çiçekli İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, bu güzel Kardelen İğne Oyası Modelimiz, 3 renk kullanılarak yapılmış, renkleri ismiyle gayet uygun olmuş. Benim gibi bu modeli sizlerin de beğeneceğini ümit ediyorum, ister kendiniz için yapın isterseniz kızlarınızın çeyizine de yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Sizlerle kısa süre önce paylaştığım Çiçekli İğne Oyaları arasında yer alan, Gül İğne Oyası Yapımına da kesinlikle bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kardelen Çiçeği İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kardelen Çiçeği İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com