Ana Sayfa » Patik Modelleri / KARE ÖRGÜDEN ÇOK KOLAY İKİ ŞİŞ PATİK YAPIMI
0 Yorum 8,651 Görüntülenme 09 Şubat 2019

Kare Örgüden Çok Kolay İki Şiş Patik Yapımı

KARE ÖRGÜDEN ÇOK KOLAY İKİ ŞİŞ PATİK YAPIMI

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Kolay ve güzel patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, Kare Örgüden Çok Kolay İki Şiş Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten yapımı çok kolay bir model, iki şişle örmeye yeni başlayanlar bile kolaylıkla yapabilirler.

İki Şiş Patik Yapımı

Patik modelimiz Şeymanın Örgü Modelleri İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, Kare Örgüden Çok Kolay İki Şiş Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, 3,5 numara şiş ile örülmüş, 50 ilmek alınarak başlanmış, 37- 38 numara ayağa olacak büyüklükte yapılmış, yapımı bittikten sonra ön kısmı düğmelerle süslenmiş, sizler daha başka şekilde süsleyebilirsiniz, dilerseniz düğme yerine boncuk yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kare Örgüden Patik Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şiş Kare Örgüden Kolay Patik Yapımına da bir bakın derim.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kare Örgüden Çok Kolay İki Şiş Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kare Örgüden Çok Kolay İki Şiş Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com