Ana Sayfa » Örgü Modelleri / KART İLE YELPAZE ŞAL YAPIMI
0 Yorum 10,001 Görüntülenme 01 Şubat 2018

Kart İle Yelpaze Şal Yapımı

KART İLE YELPAZE ŞAL YAPIMI

Merhaba hanımlar, yine çok güzel bir şal modeliyle birlikteyiz, sizlerle Kart İle Yelpaze Şal Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, ben bayıldım, bahar aylarında veya serin yaz günü akşamlarında kullanabilirsiniz.

Kartla Şal Yapımı

Kart İle Yelpaze Şal Modelinde, 3mm tığ kullanılmış, ip olarak angora ip tercih edilmiş, şal modelimize 1,5 yumak ip gitmiş, çok hoş bir şal modeli olmuş. Modelimizi yaparken herhangi bir mağaza kartı veya buna benzer bir kart kullanabilirsiniz, Sevil Örgü kartın çok büyük olacağını düşünerek 1 santim kadar kartı küçültmüş, sizlerde aynı şekilde yapabilirsiniz. Modelimizin yapımı biraz vakit alsa da, bitirdiğinizde buna değecektir, modelimizin yelpazelerinin her biri için 11 ilmek atıyoruz, yapımını Sevil Örgü bizler için gayet detaylı bir şekilde anlatmış, sizlerde tığ işi biliyorsanız zorlanmadan yapabilirsiniz. şal modelimizi renk geçişli iplerle yapabileceğiniz gibi, tek renk yaparak da kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bebeklerinize çok yakışacak, Tığ İşi Fıstıklı Bebek Yeleği Yapılışına bir bakın derim.

Kolay patik modeli arıyorsanız, Rengarenk Çeyizlik Kolay Patik Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kartla Şal Nasıl Yapılır

Sevil Örgüye Kart İle Yelpaze Şal Yapımı Detaylı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kart İle Yelpaze Şal Yapımı

Kart İle Yelpaze Şal Yapımı Video 1Kart İle Yelpaze Şal Yapımı Video 2


Kart İle Yelpaze Şal Yapımı Video 3
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com