Ana Sayfa » Örgü Modelleri / KASTIRMALI BERE YAPIMI
0 Yorum 7,624 Görüntülenme 25 Ocak 2018

Kastırmalı Bere Yapımı

KASTIRMALI BERE YAPIMI

Sevgili bayanlar, çok değişik bir modeli olan, Kastırmalı Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok değişik, üç boyutlu bir bere modeli olmuş, bu modeli küçük bebeklerinize, çocuklarınıza veya genç kızlarınıza yapabilirsiniz, rengini değiştirirseniz erkeğe bile olabilir.

Renkli Bere Yapımı

Kastırmalı Bere Modelinde, orta kalınlıkta ip kullanılmış, ip kalınlığına uygun olarak 3 numara şişle örülmüş, 4 yaşa 110 ilmek olarak yapılmış, orta kalınlıkta iple yapacağınızı düşünürsek, 2 - 3 yaş için 100 ilmek, genç kızlara yapmak istersiniz de 130 - 140 ilmek civarı yapabilirsiniz. Gayet güzel ve modası geçmeyen bir bere modeli, renklerini zevkinize göre yapabilirsiniz veya sizlerde renk geçişli ipler kullanabilirsiniz, bu tamamıyla sizin tercihiniz. İsterseniz erkek çocuklarına uyacak renklerde yaparak, erkek çocuklarınıza da kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çocukların yaparken çok eğleneceği, Kolay Slime Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Çok güzel görünen, Küpeli Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Ören Hanıma Kastırmalı Bere Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kastırmalı Bere Modeli

Kastırmalı Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com