Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / KATLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 15,901 Görüntülenme 31 Ekim 2018

Katlı Çiçek İğne Oyası Yapımı

KATLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en hayırlısını sizler için nasip eylesin. Değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, yeni çıkan iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, çok zarif ve güzel görünen Katlı Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerin de görmenizi istedim. Ben bu modeli çok beğendim, her zaman olduğu gibi iğne oyasıyla harikalar ortaya çıkmış, umuyorum ki sizler de benim gibi beğenirsin.

Büyük Çiçekli İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Çıkan İğne Oyaları arasında yerini almış, Katlı Çiçek İğne Oyası Yapımında üç renk kullanılmış, sizler dilerseniz desenli yazmalara farklı renklerde motifler yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, sadece yazma kenarlarına değil, bu modelin havlu kenarlarına da yakışacağını düşünüyorum. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum Yeni Çıkan İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Daldaki İki Çiçek İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Katlı Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Katlı Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com