Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KATLI ÇİÇEKLİ ÇEYİZLİK HAVLU KENARI YAPIMI
0 Yorum 11,472 Görüntülenme 16 Şubat 2018

Katlı Çiçekli Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı

KATLI ÇİÇEKLİ ÇEYİZLİK HAVLU KENARI YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, çeyizlik olabilecek güzel bir havlu kenarı modeliyle yine birlikteyiz, sizlerle Katlı Çiçekli Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımını paylaşıyorum, modeli çok harika olmuş, havlu kenarında çok güzel duracağına düşünüyorum.

Katlı Çiçek Yapımı

Katlı Çiçekli Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımında, 22 numara tığ kullanılmış, ip olarak beyaz kısmı için 50 numara ip tercih edilmiş, çiçeklerin yapımında kullanılmak üzere en küçük serum halka tercih edilmiş, sizler halka yerine sihirli halka yaparak da başlayabilirsiniz. Modelimize öncelikle ortasındaki katlı çiçek motifimizi işleyerek başlıyoruz, daha sonra kenarlarındaki küçük çiçekleri işleyerek birleştiriyoruz, en son olarak üst kısmındaki şerit kısmını yapıyoruz. İsterseniz şerit kısmına kurdele geçecek şekilde kutucuklar yaparak, kurdele ile süsleyebilirsiniz, bu tamamıyla hünerli parmaklarınıza kalmış. Çok hoş bir model olmuş, kızlarımızın çeyizine çok yakışacağını düşünüyorum, sadece kızlarımız için değil, kendi eviniz için de yaparak kullanabilirsiniz, havlu kenarlarına çok yakışacaktır, sizlerle buna benzer havlu kenarı modellerini paylaşmaya devam edeceğim, hünerli parmakları takip etmeyi unutmayın, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Motifli Havlu Kenarı

Oya ve Dantel Dünyasına Katlı Çiçekli Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kat Kat Çiçekler Havlu Kenarı Yapılışı

Katlı Çiçekli Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com