Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 13,833 Görüntülenme 16 Kasım 2017

Kelebekli Tunus İşi Patik Yapılışı

KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK YAPILIŞI

Sevgili hanımlar, soğuk kış günlerinde ayaklarınıza çok yakışacak Kelebekli Tunus İşi Patik Modeli Yapılışını sizlerle paylaşıyoruz, hem çok güzel olmuş, hem de çok kullanışlı bir modele benziyor.

Tunus İşi Patik Yapımı

Kelebekli Tunus İşi Patik Modeli, dikişsiz yapılıyor, hepsini beraber çıkarıyorsun, ayağınızı sıcacık saracak, bu güzel patik örneğinde Tamanne beyaz ve mor uygulamış, sizlere tavsiyem kelebeğini beyaz yapıp kalan kısmını renkli yapmanız, patiklerde beyaz çok çabuk kirleniyor. Kızlarımızın çeyizine harika olacaktır, ayrıca kaynana bohçasına da çok yakışacaktır, sizlerde beğendiyseniz bu güzel patiğimizi Tamanne ile birlikte işleyebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, sağlıklı sıcacık kış günlerinde kullanmanız dileğiyle.

Örgü modellerinde kullanabileceğiniz Tığ İşi Kafes Örgü Yapılışını sizlerle daha önce paylaşmıştım.

Kızlarımızın çeyizi için yapabileceğiniz İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımına bir göz atın derim.

Tamanneye Kelebekli Tunus İşi Patik Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Kelebekli Tunus İşi Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com