Ana Sayfa » Patik Modelleri / KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 17,317 Görüntülenme 01 Temmuz 2018

Kelebekli Tunus İşi Patik Yapımı

KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK YAPIMI

Huzurlu hayırlı günleriniz olsun bayanlar, Rabbim şerleri sizlerden uzak hayırları yakın eylesin. Görünüm olarak hem sıkı duran hem de ayağı kavrayarak sıcak tutacak tunus işi patik modellerinden olan, çok hoş görünen Kelebekli Tunus İşi Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, model olarak çok hoş duruyor çeyizlik olarak da yapabilirsin, yapımı da gayet kolay olan bir model.

Tunus İşi Patik Modeli

Patik modelimiz Tam Anne 2018 Tunus İşi Patik Modelleri içerisinde yerini almış, Kelebek Desenli Tunus İşi Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, modelimizin yapımı gayet kolay, daha önceden patik modeli işlediyseniz bu model size çok kolay gelecektir. İster kendiniz için yapın isterseniz çeyizlik olarak da yaparak kaldırabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Tunus İşi Patik Modelleri arasında yerini alan Kazayağı Desenli Tunus İşi Patik Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Tam Anne Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kelebekli Tunus İşi Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kelebekli Tunus İşi Patik Modeli

Kelebekli Tunus İşi Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com