Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / KELOĞLANLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,035 Görüntülenme 16 Mart 2018

Keloğlanlı Çiçek İğne Oyası Yapımı

KELOĞLANLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Keloğlan iğne oyası modellerini sizlerle daha önceden paylaşmıştım, yine çok güzel bir model olan, Keloğlanlı Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok zarif ve muntazam bir iğne oyası modeli olmuş.

Keloğlanlı Çiçek İğne Oyası Yapımında, pipet yardımıyla halka yapılarak, etrafına keloğlan modeliyle çiçek yaprakları yapılmış, sizler hazır satılan minik halkalar kullanarak da orta kısmını yapabilirsiniz, ama pipetle yaptığınız daha uzun ömürlü olacaktır, oluşturduğumuz motiflerimizi, yeşil kısmını işlediğimiz yazma kenarımıza birleştiriyoruz. Çok güzel ve çok zarif olmuş, çok da şık duruyor, tek renk yazmalara rengarenk yapılabilir, kızlarımızın çeyizine yaparak kaldırabilirsiniz. Çok hoş ve nadide bir iğne oyası modeli olmuş, sizlerle yeni sezon iğne oyası modellerini paylaşmaya devam edeceğim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayşenin İğne Oyalarına Keloğlanlı Çiçek İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Keloğlanlı Çiçek İğne Oyası Modeli

Keloğlanlı Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com