Ana Sayfa » Lif Modelleri / KİLİM DESENLİ LİF YAPILIŞI
0 Yorum 8,496 Görüntülenme 16 Şubat 2018

Kilim Desenli Lif Yapılışı

KİLİM DESENLİ LİF YAPILIŞI

Merhaba bayanlar, bu aralar çok popüler olan ve çok da istek alan, Kilim Desenli Lif Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, daha önce buna benzer modeller paylaşmış olsak da, farklı bir anlatımla ve farklı fikirlerle yapılmış, kilim lif modelini sizlerle yeniden paylaşmak istedim.

Kilim Deseni Nasıl Yapılır

Kilim Desenli Lif Yapılışında, Ören Hanım 7 numara oya için kullanılan tığlardan kullanmış, sizler elinize yatkın olan tığı kullanabilirsiniz. Çok kullanışlı ve görünümüyle çok güzel bir lif modeli ortaya çıkmış, ben bu tür modelleri çok seviyorum, gayet de yumuşak oluyor, yapımı da gayet kolay, tığ işi biliyorsanız ve daha önce lif işlediyseniz, bu modeli de kolaylıkla yapabilirsiniz. Ören Hanım model hakkında farklı fikirler vermiş, mesela model ile sadece kilim deseni değil, ev, ağaç, isim ve daha farklı desenlerde yapılabileceğini anlatmış, gerçekten çok değişik fikirler, sizler de kendi fikirlerinizle farklı desenler ortaya çıkarabilirsiniz, bu tamamıyla sizlerin hünerli parmaklarına kalmış. Bu ve değişik yeni sezon lif modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kilim Desenli Lif Modeli

Ören Hanıma Kilim Desenli Lif Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kilim Desenli Lif Yapılışı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com