Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ PANÇO YAPIMI
0 Yorum 6,457 Görüntülenme 19 Ocak 2018

Kırmızı Başlıklı Kız Panço Yapımı

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ PANÇO YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok şeker ve çok güzel görünen harika bir panço modeliyle birlikteyiz, sizlerle Kırmızı Başlıklı Kız Panço Yapımını paylaşıyorum, çok güzel olmuş, topitop örgü modeliyle yapılmış, kızlarımıza çok yakışacağını düşünüyorum.

Kız Panço Yapılışı

Kırmızı Başlıklı Kız Panço Modelinde, iki ip birleştirilerek kalın bir ip şeklinde işlenmiş, çok güzel olmuş, 4,5 numara tığ kullanılmış ve yapımında 4 adet işaret iğnesi kullanılmış. Suna Hanım kendi torunu için 4 yaşa uygun yapmış, boyu 46 santim olmuş, sizler daha küçük çocuklarınıza, hatta bebeklerinize de yapabilirsiniz, çok şeker bir çocuk panço modeli olmuş, kız çocuklarına çok yakışacağını düşünüyorum. Süslemek için Suna Hanım ponponlar yapmış, çok yakışmış, sizler de buna benzer ponpon yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, kızlarımızın iyi ve güzel günlerde kullanmalarını dileğiyle.

Kullanışlı ve kısa sürede bitirebileceğiniz, Sonsuzluk Lif Modeli Yapımına bir bakın derim.

Bebeklerinize çok yakışacak, İşlemeli Bebek Yeleği Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

Sunanın Elindene Kırmızı Başlıklı Kız Panço Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kırmızı Başlıklı Kız Panço Yapımı

Kırmızı Başlıklı Kız Panço Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com