Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / KOL KOLA ÇİÇEKLER İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,528 Görüntülenme 24 Kasım 2018

Kol Kola Çiçekler İğne Oyası Yapımı

KOL KOLA ÇİÇEKLER İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı ve sağlıklı günleriniz olsun hanımlar. Rabbim şerleri sizden uzak hayırları yakın eylesin. Farklı ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri arasında yer alacak, değişik ve güzel görünen Kol Kola Çiçekler İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş bir model olmuş, ayrıca modelimizin yapımı da zorlayıcı değil, iğne oyası bilenler zorlanmadan yapabilirler.

Çiçekli İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Kol Kola Çiçekler İğne Oyası Yapımında, iki renk ip kullanılmış, ana renk olarak parlement mavisi seçilmiş, sizler yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun yaparsanız çok hoş olacaktır. Dilerseniz bu modeli namaz örtüsü kenarına da yaparak kullanabilirsiniz, gayet sade ve hoş bir model. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Taçlı Çiçek İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kol Kola Çiçekler İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kol Kola Çiçekler İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com