Ana Sayfa » Patik Modelleri / KOLAY MOTİFLİ EV BOTU YAPILIŞI
0 Yorum 9,699 Görüntülenme 11 Şubat 2018

Kolay Motifli Ev Botu Yapılışı

KOLAY MOTİFLİ EV BOTU YAPILIŞI

Sevgili hanımlar, çok şık ve ayağınızı çok sıcak tutacak, Kolay Motifli Ev Botu Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle çok güzel olmuş, görünüm olarak harika görünüyor, ben çok beğendim, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Motifli Bot Patik

Kolay Motifli Ev Botu Yapılışında, taban kısmı için 4mm tığ kullanılmış, motiflerde ise 4,5mm tığ kullanılmış, yani yarım numara büyük bir tığ ile motifler yapılmış, ayrıca 4 renk ip kullanılmış. Öncelikle taban kısmını yapıyoruz, daha sonra altıgen motifleri işliyoruz ve son olarak tığ ile motifleri ve taban kısmını birleştiriyoruz, yapımı zor gibi görünse de, zor değil, tığ işi biliyorsanız Örgücü Şirinin anlatımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz renklerini zevkinize göre farklı renklerde yapabilirsiniz, ayaklarınızı sıcak tutacak üşütmeyecek bir model olduğu için, kendiniz için yapabileceğiniz gibi, küçük çocuklarımıza da yaparak, onlara da giydirebilirsiniz, buna benzer bot patik modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Örgücü Şirine Kolay Motifli Ev Botu Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Motifli Ev Botu Yapımı

Kolay Motifli Ev Botu Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com