Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / KOLAY PATİK YAPIMI
0 Yorum 10,901 Görüntülenme 02 Ekim 2017

Kolay Patik Yapımı

KOLAY PATİK YAPIMI

Sevgili hanımlar bugün sizlerle hem çok kolay hem de çok güzel görünen Kolay Patik Modelini paylaşıyoruz, kış yaklaşırken patiklerimizi çoğaltıp çeşit çeşit giyebiliriz, bir çok yeni örneği de sizlerle paylaşacağız, bu patiğimizi kısa sürede işleyebilirsiniz.

Kolay Patik Modeli hem çok güzel görünüyor hem de kısa sürede bitireceğiniz için sevdiklerinize de güzel bir hediye olabilir, hem de soğuk kış günlerinde ayağınızı sıcacık saracaktır, hem sade hem de çok hoş bir model, görünce eminim hemen yapmak isteyeceksiniz, tığ işini yeni öğrenenlerin bile kolayca yapacağını düşünüyorum, yapacak olanlara kolay gelsin, iyi günlerde ve sağlıklı kış günlerinde kullanmanız dileğiyle.

Çok değişik ve güzel görünen Deniz Dalgası İğne Oyası Modelini sizlerle paylaşmıştım.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz Çiçekli İki Kat Lif Modeline bakmanızı tavsiye ederim.

Ören Hanıma Kolay Patik Modeli Anlatımlı Yapımı Türkçe Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ işi Kolay Patik Modeli

Kolay Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com