Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / KOLAY PUF ÇİÇEKLİ TEK PARMAK ELDİVEN YAPIMI
0 Yorum 3,483 Görüntülenme 23 Aralık 2017

Kolay Puf Çiçekli Tek Parmak Eldiven Yapımı

KOLAY PUF ÇİÇEKLİ TEK PARMAK ELDİVEN YAPIMI

Merhaba bayanlar, kış günlerinde bebeklerimizin ellerini sıcacık tutacak, Kolay Puf Çiçekli Tek Parmak Eldiven Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok tatlı ve çok hoş olmuş, görünce sizlerle hemen paylaşmak istedim.

Tek Parmak Eldiven Yapılışı

Kolay Puf Çiçekli Tek Parmak Eldiven Modelinde, 3 numara 1.7 mm tığ kullanılmış, ip olarak 3 farklı renk lif ipi tercih edilmiş, lif ipiyle yapıldığı için yumuşacık olmuş, eldiven modelimiz 1 yaş için uygun, yapımı uç kısımdan başlanarak fıstık yapılarak işleniyor, 10 sıra fıstık yapılmış, sizler daha uzun istiyorsanız bir sıra daha fıstık yapabilirsiniz, fıstık sayısını arttırarak daha büyük çocuklar için de yapabilirsiniz. Ayrıca renklerini değiştirerek erkek bebek içinde yapılabilir, tamamen sizin zevkinize kalmış, Şeyma Hanım yapımını çok detaylı bir şekilde bizlere anlatmış, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin iyi ve sağlıklı günlerde kullanmaları dileğiyle.

Görünümü ve kullanımı çok güzel ve bayanlara çok yakışacak, Tığ İşi Çilekli Bere Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz, Tığ İşi Mantar Yarım Bok Patik Yapımına bakmadan geçmeyin.

Tek Parmak Eldiven Modeli

Şeymanın Örgü Modellerine Kolay Puf Çiçekli Tek Parmak Eldiven Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Kolay Puf Çiçekli Tek Parmak Eldiven Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com